Japonština

Japonština nepatří do žádné jazykové rodiny, vykazuje určité syntaktické podobnosti s korejštinou a velice vágní podobnosti s altajskou jazykovou rodinou.

zastupitel Robert Zeman :: PRO Prachatice

Dobrý den, v návaznosti na níže uvedený dotaz sděluji údaje o vlastnictví stavby komunikace a pozemku pod touto komunikací, řešení instalovaného

Jazyková škola, překlady, kurzy v zahraničí - Channel ...

Jazykové kurzy pro našince a cizince. Individuální a skupinová výuka, obchodní jazyk. Studium v zahraničí, překlady a tlumočení.

Pomaturitní studium | SPĚVÁČEK jazyková škola

Pomaturitní studium angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny a japonštiny v Praze. Garance složení mezinárodní zkoušky, malé studijní skupiny.

- databáze lektorů: Angličtina, okres Celá ČR ...

Zkušená lektorka angličtiny. Certifikovaná zkouška z angličtiny (úroveň C1-advanced) v rámci státní zkoušky na FHS UK, studium v angličtině na ...

Lion Line - Lion Line - Služby ostatní - Školení

6 PLUS, spol. s r.o. Benešov u Prahy DETAIL A.P.S.A. spol. s r.o. Praha 5

Kvalitní jazykové školy | Praha

Jazykové školy v Praze ... Učte se na filmových klipech! Program je určen ke zlepšení porozumění mluvenému slovu a rozšíření slovní zásoby.

Aktuální nabídky práce - Poradce využití volného času ...

Pozice popis práce okres plat; Lektor zájmových kroužků dětí a mládeže: Lektor zájmových kroužků dětí a mládeže - vzdělání středoškolské.

Tlumočení a kursy japonštiny v Praze ... ve spolupráci s Japonským institutem Shinpitsusha. Od září 2014 se otevírá mnoho kursů japonského jazyka pro ...

Rubriky inzerce - Inzerce, inzeráty, bazar, prodej - levně ...

Rubriky inzerce, Inzerce, inzeráty, bazar, prodej - levně, soukromá i firemní inzerce zdarma, slevy, výprodeje

Praha - Jazykové školy v Praze

Projděte si všechny jazykové školy v Praze a rovnou zjistěte jaké mají vypsané jazykové kurzy.

Jazykové kurzy angličtiny Praha | IJV

Letní celoprázdninové kurzy - AJ pro začátečníky. Angličtina pro začátečníky. Začínali jste s angličtinou již několikrát, ale pokrok stále nevidíte?